Polish Graphic Design Talks #08

POLISH GRAPHIC DESIGN TALKS #08
Konferencja wersja: live & online, low-cost, hardcore talks , post pandemic event
www.polishgraphicdesign.com/talks


Ósma edycja konferencji o praktycznej stronie pracy projektantów w Polsce.
Głównym tematem wydarzenia będzie ilustracja i plakat.


CO?
Twarde fakty, trudne pytania, niepopularne opinie, przemilczane problemy oraz kulisy projektów. Wiedza praktyczna, której nie znajdziesz w internecie. Rzeczy, o których nie mówi się publicznie.


JAK?
Konferencja to zestaw wykładów połączonych z rozmowami. Każdy z prelegentów odpowie na wybrany zestaw pytań, prezentując jako przykłady konkretne projekty i prawdziwe sytuacje z życia zawodowego.


KTO?
Osoby:

Dawid Ryski www.dawidryski.pl
Karol Banach www.karolbanach.com
KijekAdamski www.kijekadamski.com
Patrycja Podkościelny www.podkoscielny.com
Ola Jasionowska www.behance.net/olajasionowska
i inni


ZA ILE?
55 zł do 31.07.2021
95 zł do 31.08.2021
125 zł do 24.09.2021
Ilość biletów jest bardzo ograniczona i może zostać wyczerpana przed podanym terminem.


UWAGA
Zakres biletu:

  • możliwość wejście na wydarzenie
  • dostępu do nagrania całego wydarzenia
  • prezentacje zawierające kluczowe slajdy

KIEDY?
25.09.2021 (sobota)
start: 11:30
pierwszy wykład: 12:00


GDZIE?
Kino Elektronik, Generała Zajączka 7, Żoliborz, Warszawa


PANDEMIA?
Wydarzenie realizowane zgodnie z urzędowymi zaleceniami sanitarnymi

  • obecność w maskach
  • odstępy między uczestnikami
  • publiczność 75% objętości sali
  • wietrzenie pomieszczeń wydarzenia
  • możliwość dostępu do zestawu nagrań online

Uwaga!
Zakup biletu i uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją poniższych warunków:

  • Każdy uczestnik zobowiązuje się do samodzielnego wyposażenia się w konieczne środki ochrony osobistej takie jak maseczkę zasłaniającą nos i usta, której noszenie jest obowiązkowe w przestrzeniach wydarzeniach.
  • W uzasadnionych przypadkach dane osobowe uczestnika wydarzenia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) zostaną udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu oraz służbom porządkowym.
  • Uczestnikiem wydarzenia może być jedynie osoba, która wedle swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną lub nie przebywa na kwarantannie i pod nadzorem epidemiologicznym.

Partnerzy:
The Story www.thestory.is
Kino Elektronik www.kinoelektronik.pl
Rocket Jobs www.rocketjobs.pl


Więcej informacji:
www.polishgraphicdesign.com/talks

Bilety

  • Bilety normalny.
    125 zł
    ×
  • Bilety grupowe dla minimum 3 osób.
    95 zł
    ×
  • Bilety grupowe dla minimum 6 osób.
    55 zł
    ×
Za pośrednictwem Tito

Newsletter